Upravit stránku

V čem spočívá naše podporaV čem spočívá naše podpora

Všechny začátky jsou těžké. Víme to z vlastní zkušenosti. Zároveň jsme si vědomi toho, že skvělé nápady se rodí neustále, ale mnoho z nich nedostane šanci prorazit. Důvodů je celá řada. Kdo má hlavu na čísla, nemusí být dobrý manažer, naopak skvělý kouč se mnohdy trápí s byrokracií místo toho, aby naplno využil své know-how tam, kde je potřeba.

Víc hlav víc ví. A v tom je síla FPF Capital. Máme zkušenosti a kontakty potřebné k tomu, abychom přinesli vaší vizi úspěch. 

FPF Capital podporuje tyto projektyFPF Capital podporuje tyto projekty

Good Luck Gym

GLG: Your Friendly Fighting Academy je škola bojových sportů v Hradci Králové, ve které trénují hvězdy oboru. Vedle ultimátních zápasů (MMA) se program zaměřuje na box, thajský box (Muay Thai) nebo brazilian jiu-jitsu (BJJ).
CryptoMood

CryptoMood

Aplikace CryptoMood je bezkonkurenční aplikace, která v reálném čase dokáže analyzovat trhy s kryptoměnami. Aplikace poskytuje automatizovanou analýzu kryptoměn, analýzu sentimentu z velkých sociálních sítí a médií,  v neposlední řadě pak i rozklíčování a agregace zpráv do skupin založených na umělé inteligenci.
Jiří Halamka MasterChef

Jiří Halamka MasterChef

Jiří Halamka je důkazem toho, že vytrvalost vede k úspěchu. Chtěl se stát kuchařem, učil se a zdokonaloval, až vyhrál v soutěži MasterChef Česko. Nyní je z něj profesionál, který má české gastronomii co nabídnout.

 

FPF Market

FPF Market

Snadný nákup, prodej a alokace kryptoměn.

 

 

Waffleto - Waffle, kavárna, kryptoměny

Waffleto

V české gastronomii ojedinělá síť kaváren s jedinečnými produkty pod vedením vítěze soutěže MasterChef Jiřího Halamky. První provozovny již vyrůstají v Praze, Pardubicích a Brně. Tento projekt je jedinečný i svým propojením se světem kryptoměn.