Upravit stránku

Podporujeme projekty, které mají smysl

Všechny začátky jsou těžké, a týká se to i nápadů, které mají velký potenciál uspět. Aby vyrostly a mohly se osamostatnit, potřebují oporu zkušeného průvodce. A taková je úloha FPF Capital.

Náš obchodní příběhNáš obchodní příběh

Díky zkušenostem získaným v FPF Investments a FPF Consulting si uvědomujeme nezbytnost technologií pro úspěch v moderním finančním světě. Protože máme osvědčené nástroje, fungující divize a know-how, využíváme je k podpoře nadějných začínajících projektů.

Jsme schopni poskytnout poradenství ve všech relevantních oblastech, od právní základny, přes financování, po marketing. 

Jak to probíháJak to probíhá

Bez komunikace to nejde. Proto i naše budoucí spolupráce začne osobním setkáním nad vaším byznys plánem. Seznámíme se s vaší vizí, zanalyzujeme možnosti, a pokud v ní odhalíme potenciál, oslovíme vás.

Následně si společně stanovíme podmínky o rozsahu spolupráce, sestavíme strategii na míru a začneme s realizací.

Když objevíme potenciál, pomůžeme mu k rozvojiKdyž objevíme potenciál, pomůžeme mu k rozvoji

Od jiných „inkubátorů“ se ale odlišujeme. Poradenství je pouze jedním z prvních kroků naší invence. Následuje realizace, kterou zajišťují naše vlastní oddělení. 

Máme důvěru v naše schopnosti. Proto nestojíme stranou dění a jdeme s kůží na trh sami. Vedle podpory smysluplných nápadů, v FPF Capital aktivně hledáme příležitosti na trhu a vytváříme projekty vlastní. 

Děláme investování jinak. Férově
a transparentněDěláme investování jinak. Férově a transparentně

Vše pod jednou střechou

Díky znalosti různých trhů dokážeme najít příležitost podle toho, jaký výsledek očekáváme.

Nic vám neskrýváme

Jako správce majetku nic neskrýváme a v průběhu správy majetku informujeme o tom, jak si si pří správě majetku vedeme.

Konzervativní přístup i nové možnosti

Do svého portfolia správy majetku zařazujeme konzervativní nástroje, jako jsou opce, nebo jej rozšířit o modernější, jako jsou kryptoměny.

Reportovací povinnost

O tom, že  dodržujeme své závazky, svědčí i naše reportovací povinnost České národní bance. Nicméně tato činnost dohledu České národní banky nepodléhá.

V čem jsme jedineční Strategie, která stojí za to

  • Jsme dynamická společnost se širokým záběrem aktivit. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru moderních technologií a investic umíme navázat ty správné kontakty a zajistit vašemu projektu propojení s investory a klienty.  
  • Naše vlastní hi-tech technologie můžeme libovolně kombinovat, což nám dává silnou konkurenční výhodu. Dokážeme účinně analyzovat trh, odhadovat úspěšnost nastavené strategie a pružně se přizpůsobovat okolnostem. 
  • Svěřeným projektům zajišťujeme nejen poradenství, ale i vlastní realizaci nastavené strategie. Spolupráce našich vlastních oddělení zajistí právní podklady, financování, pojištění i marketing.  

Kde najdete naši pobočkuKde najdete naši pobočku

FPF Capital s.r.o.
IČ: 07754264

Československé armády 254/8,
500 03 Hradec Králové

První pobočka svého druhu

Otevírací doba

Po: 8:00 - 17:30
Út:  8:00 - 16:30
St:  8:00 - 17:30
Čt:  8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 15:00